Najsledovanejšia šou Farma je na konci a už dnes sa rozhodne o víťazovi, ktorý si domov odnesie rozprávkových 75 000 €. Mnohí verili v to, že výhra bude Erikova. Jeho taktizovanie a úspešne zdolané duely tomu nasvedčovali, no vypadnutí farmári nakoniec rozhodli inak!

Včerajšie semifinálové kolo Farmy rozpútalo vlnu kritiky. O postup do finále bojovala pätica farmárov Vlado, Heňo, Lukáš, Xénia a Erik, ktorých prišli podporiť už vypadnutí súťažiaci. Na začiatku ešte nikto netušil, že práve oni zamiešajú karty v hre.

Ich prvou úlohou bolo zahlasovať za jedného semifinalistu, ktorý by sa mal podľa nich dostať rovno do finále a šťastie sa v tomto usmialo na Lukáša, ktorého meno bolo spomenuté až 7 krát. Potom prišiel omnoho väčší šok. Evelyn vyhlásila rýchlu zmenu pravidiel a exfarmári mali rozhodnúť aj o tom, kto by si podľa nich finále nezaslúžil.

V tomto sa skoro všetci zhodli a Erik sa tak musel s vytúženou výhrou rozlúčiť. Podľa mnohých to bolo voči nemu nefér a na sociálnych sieťach sa spustila vlna kritiky. Svoje si povedal aj exfarmár Gabo Sedláček! „Človek, ktorý regulérne prehral duel ide rovno do finále a človek, ktorý výhra štyri duely 3:0 nemá možnosť ani zabojovať o to finále a je vyhodený! Na Erikovom mieste by som to nezobral tak v pohode a robil by som bordel!“ vyjadril sa pohoršený víťaz minuloročnej Farmy.

Zdroj: Instagram/gabrielsedlacek/farma.markiza