Gabo Sedláček si len pár týždňov po výhre vo farmárskej show, užíva jedna radosť. Porazil takých súperov ako Rado Dulin, Kristi Dali či Romana Košťálová, a tak mu patrí všetká “sláva”. Skromný Košičan ale nechce od života veľa, nepotrebuje milióny sledovateľov ani YouTubové kanály, on chce len lásku 😀

Nedávno sme vás informovali o jeho novej údajnej priateľke, s ktorou trávil poslednú noc starého roka. Je pravda, že zatiaľ sme toho viac nezistili, no do sesterskej redakcie Slovakwoman.sk sa ozval anonym s tvrdením, že krásna čiernovláska ide len po Gabových peniazoch!

,,Ona rada strieda mužov, ešte nedávno bola zasnubená, čiže určite sa momentálne snaží zbaliť Gaba, ide po peniazoch. Ona žije len s otcom v jednoizbovom byte, ktorý im bol darovaný, vozí sa na starom aute, ktoré im tiež daroval ich ujo,” tvrdí a nedáva si tak servítku pred ústa.

Mladá baba je pritom veľmi očarujúca a k hanblivému statkárovi by sa aj vizuálne hodila. ,,Aký je ich vzťah, vám nepoviem, to neviem, ale viem, že jej nejde o nič iné ako len o peniaze… zasnúbená bola s vojakom, ktorý mal veľké pozemky, otec na vysokom mieste, dotlačila ho k zásnubam a kým bol on na misii, zatial ona ho podvádzala…,” rozpráva tajný zdroj magazínu, rešpektujeme, že nechce byť menovaný. Uvidíme, či sa k údajným tvrdeniam vyjadrí aj Paulína alebo samotný víťaz jedenástej série Farmy.

Spomínanú fotku pozadia si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Instagram/ p.ch., Facebook/ p.ch. | Zdroj: slovakwoman.sk