Ľudí odpradávna zaujímalo, čo nasleduje po smrti. Sme tu len raz alebo sa tu vraciame opakovane? Alebo dokonca nie len na Zem? Teórií je množstvo a hoci existujú viaceré údajné dôkazy, ich pravdovernosť je vždy nejasná!

 

Svetom sa šíria desiatky správ o tom, že malé deti si spomenuli na to, že kedysi niekde žili, dokonca neraz vraj povedia aj konkrétne meno a okolnosti, ktoré sa následne potvrdia. Oficiálne to potvrdiť ale prakticky nejde.  Vždy sa však jedná len o deti, ktoré si po pár rokoch ani len nespomenú. Akoby si duša alebo čokoľvek, čo nás má sprevádzať večnosťou uvedomila, že musí zabudnuť na minulý život.

Z iného súdka je ale prípad 20-ročné Rusa, ktorý sa volá Boriska Kipriyanovič. Ten podľa jeho rodičov, známych i učiteľov prakticky od narodenia udivoval okolie. Jeho genialitu vraj neŠlo prehliadnuť. Veľmi skoro vraj vedel udržať hlavičku, chodiť po dvoch, čítať a taktiež mal prejavovať obrovské nadšenie a poznatky v oblasti astronómie. Nimi prekvapil niekoľkokrát aj odbornú verejnosť. Už v škôlke mal prekvapovať učiteľky skvelou pamäťou. Jeho rodičia však prisahajú, že ho nikdy k ničomu takému neviedli.

Tento Rus tvrdí, že v minulom živote žil na Marse, no rovnako, ako väčšinu obyvateľov tejto planéty, zabila nakleárna vojna. Dodnes tam vraj niekto žije, no títo “mimozemšťania” fungujú inak, napríklad dýchajú oxid uhličitý. Okrem týchto zvláštnych informácií prinieslo so sebou aj isté posolstvo, a síce, že ľudia pochopia veľa vecí až vtedy, ak otvoria a preskúmajú sochu Sfingy v Egypte. Blázon dychtiaci po sláve alebo bývalý Marťan? Posúďte sami.

Zdroj: Ladbible.co.uk | Foto: Twitter