Populárna slovenská formácia Gladiator aktuálne zverenila úplne čerstvú vianočnú novinku. Skladba vznikla v spolupráci so Symfonickým orchestrom Slovenského rozhlasu a dievčenským speváckym zborom a my sme presvedčení, že má našliapnuté stať sa vianočným rádiovým hitom roku 2018!

 

Skladba Čas vianočný vznikla v spolupráci s RTVS, vďaka čomu malo legendárne zoskupenie Gladiator k dispozícii aj Symfonický orchester a Detský a dievčenský spevácky zbor. Práve táto kombinácia dodala vianočnému hitu od populárnych slovenských interpretov tie správne sviatočné grády.

„Vždy sme si pred Vianocami spomenuli, že by sme chceli mať našu vianočnú skladbu a vždy sme si na ňu spomenuli neskoro. Na tejto pracujeme od minulého roka a tešíme sa, že sme to tentokrát stihli. Obdobie Vianoc máme všetci veľmi radi, páči sa nám krásna vianočná nálada a presne takú sme vložili aj do piesne Čas vianočný,“ prezradil pre funradio.sk o vianočnej novinke líder skupiny Gladiator Miko Hladký.

Neplánovane dokonca vznikli dve ďalšie verzie tejto skladby a obe sa nachádzajú aj na novom albume skupiny, ktorý nesie názov Deň, čo mal dávno prísť.

GLADIATOR – Čas vianočný

Zdroj: funradio.sk | Video: YouTube | Foto: Facebook, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.