Gyöngyi Bodišová zahviezdila na Slovensku pred dvomi rokmi, keď vyhrala talentovú súťaž ČSMT, z ktorej si odniesla aj výhru 16-tisíc eur. Dnes je ale sama a s bývalým managerom si nevedia prísť na meno!

 

Gyöngyi mala našliapnuté na skvelú kariéru, keď úspešne absolvovala viacero súťaží a posledne vyhrala celú ČSMT. Kruté pomery a detský domov, v ktorom vyrastala, sa ale zrejme podpísali pod to, že sa dnes nedokáže úspešne presadiť.

Hoci sa jej istú dobu darilo a zarábala peniaze na koncertoch a festivaloch, po výhre v ČSMT sa po nej zľahla zem. Pracovne sa jej ujal manager Július, s ktorým sú dnes ale definitívne rozvadení kvôli speváčkinmu prístupu k pracovným povinnostiam, kedy niekoľkokrát zrušila vystúpenie či nedodala potrebný materiál. Náročnú spoluprácu potvrdila aj herečka Blanarovičová, ktorá chcela Gyöngyi podporiť v rámci projektu La Sophia a zabezpečiť jej štúdium spevu, no mladá žena sa bez slova vyparila a nemala záujem na sebe pracovať. Bývalý manager Július nedávno opäť potvrdil, že s Gyöngyi končí: “Bohužiaľ, Gyöngyi kašle naozaj na svoju kariéru, je to veľmi smutné,” poznamenal naštvane  a fanúšikom potvrdil, že peniaze z výhry sú minuté a ďalej sa s Gyöngyi nedá spolupracovať, pričom dokonca lajkoval nepríjemné komentáre fanúšikov.

Mladá speváčka sa ale poriadne vytočila a na oficiálnom profile mu ostro vynadala: “Ja sa mám fajnovo a som zabezpečená a je mi úžasne. Len ty máš ako vidím komplexy z tvojho života,” dodala. Netuší sa, či žije naďalej so svojím výrazne starším priateľom, ktorý mal kvôli svojej žiarlivosti údajne stáť za krachom jej kariéry.

 

Zdroj/Foto: pluska.sk, facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.