Len prednedávnom vypukol škandál o porotkyni SuperStar Kataríne Knechtovej, ktorá totálne ponížila súťažiaceho s komentármi o jeho obratnosti v posteli. Spočiatku to vyzeralo tak, že je speváčka drsnejšia ako známy kat v porote Paľo Habera, no opak je pravdou!

 

Zakladateľ skupiny TEAM si stále drží svoje prvenstvo nekompromisného porotcu súťaže. Počas vyraďovania v divadle sa predviedol v pravom svetle a totálne ponížil mladú speváčku Viktoriu Černíkovú, ktorá sa predviedla s piesňou od legendárnej kapely Guns N’ Roses “Sweet Child O’ Mine”. Traja z porotcov boli z jej výkonu nadšení a úplne sa rozplývali, zatiaľ čo Paľo nerozumel ich nadšeniu.

Bol zásadne proti tomu, aby dievčina postúpila ďalej, no Ben ho prehlasoval aj spoločne s ostatnými porotcami a poslali ju ďalej. Po nej prišiel na rad ďalší spevák, ktorý Haberu ohúril a počas hodnotenia si zgustol na predošlej Viktorii.

Neodpustil si uštipačné poznámky, ktoré šokovali celú sálu a na internete vyvolali poriadnu dávku hnevu. „Nerozumiem, prečo kolegovia pustili ďalej tú pred tebou. Ty si nad-priemer. Ak už má niekto postúpiť, si to ty a nie tá zdochnutá mršina, ktorá sa tam pred tebou dostala,“ povedal nekompromisný kat súťaže, zatiaľ čo ostatní ostali zarazení a vydávali zvuky nesúhlasu.

Reakcia divákov na seba nenechala dlho čakať a internet zaplavili drsné komentáre na adresu porotcu. „Je to neskutečný prase. Chápu, že SuperStar vůbec není o zpěvu, ale o reality show, takže to možná říkají i schválně, aby vyvolali odezvu, ale měli by se krotit a neponižovat a urážet. Katarína to taky přehnala, ale tohle mi připadalo ještě víc mimo mísu,“ píše Vojta.

„To je neuvěřitelné, co si dovoluje ten člověk, co sám nikdy neudělal žádnou pořádnou hudbu a co zpíval, jako kdyby ho mučili. Být rodičem té holky, dám mu pár facek. Zachoval se jako malé děcko, kterému sebrali hračku, a tak je mstivý,“ zlobí se Franta.

Ale slečny se zastávají i dívky. „Je to nehorázný křupan. Takovou sprosťárnu na ni vybalit? Trochu gentlemanství by neuškodilo. Místo toho jen sprostota!“ čílí se Markéta. Súhlasíte s ich názormi?

Zdroj/Foto: facebook, youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*