Sedemnásťročná Klára žije od útleho detstva so svojou babičkou. Keď mala štyri roky, zomrela jej mama a otec sa o ňu odmietol starať sám. Na kastingu SuperStar zaujala všetkých porotcov, Habera za ňou dokonca vybehol, aby jej niečo povedal!

 

Klárka bola pritom, ako jej skolabovala mama. Stihla jej ešte povedať, že sa vráti, no o štrnásť dní zomrela. Odvtedy sa o ňu starali starí rodičia, dedko pred štyrmi rokmi zomrel a zostala s babičkou sama. Otec je pravdepodobne bezdomovec a nejaví žiaden záujem o rodinu. Napriek neľahkému osudu sa rozhodla predstúpiť pred porotu SuperStar a urobila dobre! Porotcovia síce povedali, že jej výkon nebol 100%-ný, no napriek tomu boli všetci za jej postup. Habera povedal, že hlavne chce nas*ať jej otca, no ako odišla spred poroty, vybehol za ňou von a chcel jej ešte niečo povedať:

“Nemáš ľahký život. Skúsime to urobiť tak, aby to bolo dobré ďalšie týždne. Nájdi si dobrého človeka, ktorý ti poradí v rámci rytmu, to je najdôležitejšie, lebo plávaš v tom. Máš na to len mesiac, skús dať do toho všetko.”

Zdroj/Foto: markiza.sk, facebook