Exfarmárky Beáta Rusnáková a Rebeka Hlavatá neboli na Farme práve najlepšie kamarátky. Vášne medzi nimi vreli najmä v momente, keď si Rebeka (spolu s Heňom) vybrali Beu a Mária do dvojitého duelu ako “tutovku”, ktorú nebudú mať problém vyradiť. Bea sa vtedy zaprisahávala, že títo ľudia u nej nadobro skončili a nikdy v živote s nimi viac neprehovorí, no už o pár minút bolo všetko v poriadku. Platí tento mierový stav ešte aj dnes?

Keď Martin Šmahel v šou Farma X-tra naznačil, že hoci Rebeka so svojím partnerom spred čias Farmy už nechodí, možno si s ním začal niekto iný, nastal chaos. Pri zašepkaní mena “Bea” sa Rebeka začala nervózne smiať a celá debata šla do stratena, pričom už túto tému nikto nikdy viac nespomenul. Mohlo byť na tomto náznaku niečo pravdy?

Faktom je, že Beáta si po Farme skutočne našla nového partnera, jeho tvár a totožnosť však zatiaľ zostávajú pre svet neznáme. Mohol byť práve on témou hádky, ktorá sa najnovšie strhla medzi Beou a Rebekou v šou Život po Farme?

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Čo sa vlastne stalo? Farmárska pätica tentokrát prijala pozvanie od Adama, ktorý pripravil pochúťky z jeho rodných Kysúc a ako dezert Tiramisu. Po poháriku tvrdého začali exfarmára ohovárať hygienické návyky Henrika Szabóa, po ďalšom už nálada vygradovala natoľko, že sa začalo hovoriť o “trojke” medzi Máriom, Beátou a jednou ďalšou nemenovanou osobou. Pôvodne šlo síce o žart, no keď Rebeka vyhlásila, že o niečom takom skutočne počula, Beáta prepla z úsmevného módu na urazený.

Rebeka na vysvetlenie povedala iba toľko, že sa o “trojke” dopočula v Galante, no Mário tieto reči ihneď vyvrátil s tým, že on ani Bea by nemali problém sa priznať s čímkoľvek, no nič sa nestalo. “Mne je to jedno!,” ohradila sa Rebeka. “Vy ste začali s trojkou, tak som len dohodila k tomu, nie?”

Menší konflikt neskôr okomentoval aj Adam, ktorý však celkom nechápal, čo sa medzi Beou a Rebekou stalo: “Viem, že tam boli nejaké nezhody medzi Beou a Rebekou. Vlastne tam nejaký ten bývalý a toto… Do týchto tém moc nevidím. Možno si to vypovedali oni, ja som úplne mimo tohto.” 

Celý konflikt si môžete pozrieť v Živote po Farme (od 5:30) >>>TU<<<! 

Zdroj: TV Markíza | Foto: Instagram/bejba99, rebihlavata, TV Markíza