Naša najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková patrí k tým osobnostiam, ktoré vyvolávajú rôzne emócie – ľudia si ju obľúbili pre jej športové výkony, no trvalý pobyt v Dubaji, drahé kožuchy zo vzácnych zvierat a nočné záťahy, počas ktorých na policajtov vykrikuje „ja mám v pi*i, že musia vstávať do roboty, to je ich problém, né?“ jej však na popularite nepridali. Najnovšie sa o vlnu kontroverzie postarala fotka v sieťkovaných šatách, ktorá zakrýva len to najnutnejšie. Pri tej sa kritiky nezdržali viacerí – medzi nimi aj Martin Jakubec. 

Ľudia sú rôzni a majú rôzny vkus (či nevkus). Na tom, že spomínané šaty-nešaty by sa skôr hodili mladému dievčaťu na titulke playboya, než budúcej matke vo vysokom štádiu tehotenstva, sa však zhodli mnohí.

V prípade obrázku pritom šlo len o akúsi „ochutnávku“ – Dominika k nej dodala, že je to záber z fotografovania pre istý magazín, ktoré mal pod palcom Lukáš Kimlička. V jej profile na Instagrame, ktorý si zmenila len nedávno, pritom stojí, že je „tenistka na dôchodku“, ktorá viac nepracuje, len si proste „užíva život“.

„Tu je vidno, keď už nevie inak zaujať ani tenisom, lacno a vulgárne sa ukazuje na verejnosti,” vytkol tenistke výber oblečenia spevák, politik, podnikateľ a šoumen Martin Jakubec. Ani prostitútky na Krížnej a pri Slovnafte takto nevyzerajú. Cibula, hanbi sa!“

Iné poznámky za ním ani trochu nezaostávali. „Maximálne nevkusné! Už by mohla mať trochu súdnosti, pokory a ostychu. Vyzerá ako údená rolka v sieťke,“ poznamenal istý komentujúci. „Keby som mal toľko hejtov, tak sa skryjem do výťahu a viac z neho nevyleziem. Je to obťažovanie ľudí,“ dodal ďalší.

Sporo odetá Cibulková si okrem mnohých nesúhlasných komentárov vyslúžila aj správu, ktorú na výstrahu hneď zverejnila – istá slečna v nej priala jej nenarodenému synovi strašné veci. Tenistka k tomu len poznamenala, že na hejterku musia byť rodičia vskutku pyšní.

Samozrejme, nejde ani zďaleka o prvú fotku, ktorá vyvolala búrlivé reakcie. Len nedávno sa Dominika o podobný rozruch postarala záberom so psom uloženým na zdanlivo nahých intímnych miestach.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook/Martin Jakubec, Slovakwoman.sk, Instagram/domicibulkova