Kráľovská svadba novomanželov Harryho a Meghan pritiahla zraky ľudí z celého sveta a nanešťastie sa nezaobišla bez rôznych škandálov. Chudák malý princ Georg sa ocitol v ohrození života a teraz prišiel ďalší šok!

 

Mladomanželia budú musieť vrátiť dary v hodnote niekoľko milónov eur. Nie, že by za všetky tie parádne čačky neboli vďační, no prikazuje im to “zákon”. Ešte skôr, ako svadobné šialenstvo vôbec vypuklo, požiadal princ spolu s vojvodkyňou všetkých pozvaných, aby namiesto darov radšej prispeli v mene ich lásky na charitu.

Prečítajte si tiež:

Stihne Kate Middleton Dianin osud? 5 príčin, prečo ju kráľovná NENÁVIDÍ!

 

Mnoho zúčastnených však túto prosbu odignorovalo a dohromady priniesli darčeky v nominálnej hodnote viac ako osem milónov eur! Teraz sa však novomanželia musia všetkého zbaviť! Pýtate sa prečo? Oficiálne vyhlásenie Kensingtonského paláca znie takto: Darčeky od súkromných osôb z Veľkej Británie, ktorých člen kráľovskej rodiny osobne nepozná, musí vojvoda a vojvodkyňa odmietnuť! Prípadný súhlas člena kráľovskej rodiny s prijatím daru je podmienený tým, že spoločnosť dar nevyužije na komerčné účely.

Zdroj/Foto: youtube, topstar.sk