Nový predseda vlády Eduard Heger si nenechal ujsť príležitosť prihovoriť sa ľuďom na tému Veľká noc. Počas týchto dní by sme podľa nariadení mali tráviť čas doma a chrániť svojich blízkych pred ochorením Covid-19.

“Tohtoročná Veľká noc bude iná. Bude iná pre všetkých, veriacich i neveriacich. Všetci sa vzdávame tých krásnych chvíľ, ktoré inak Veľká noc prináša. Vzdávame sa ich však kvôli sebe navzájom. Lebo tým pomôžeme celému Slovensku. Takáto pomoc je tým najväčším darom, ktorý dnes môžeme rozdať,” uviedol na sociálnej sieti nový premiér.

Dáva do pozornosti zodpovednosť a chce, aby sme trávili čas len s blízkymi vo svojej domácnosti. Samozrejme uviedol, aby sme sa chránili a nosili respirátory či rúška. Je jasné, že tento rok môžeme zabudnúť na návštevy, bude nám musieť postačiť možnosť komunikovať virálne.

,,Ámen! Počuli ste slovo božie, počuli ste slovo pánove! #Iguard #Hegerovič,” rozčuľuje sa istý občan. ,,Neverím Vašim kvetnatým rečiam, ste z jedného košiara, neverím ani tomu, že pre vás bude iná, vy si žijete akokeby nič nebolo a určite nebudete trčať v okrese,” pridáva sa ďalší.

Zdroj/Foto: Facebook/Eduard Heger – predseda vlády SR