dejdar rolins

Počas moderovania súťaže krásy v Čechách, sa známemu hercovi Martinovi Dejdarovi podarilo totálne strápniť speváčku Daru Rolins. Darinka, ktorá pri programe Miss vystupovala ako hosť, zrejme ani vo sne nečakala, že schytá takýto drsný odfajč na adresu jej rozchodu s Rytmusom!

 

Pokiaľ sa populárny český herec Martin Dejdar, snaží na obrazovkách vystupovať ako gentleman, tentokrát poriadne prestrelil. Počas toho, ako českí televízny diváci hľadali svoju novú kráľovnú krásy sa mu podarilo kráľovsky ponížiť Daru Rolins. Tá sa neustále vyrovnáva s reakciami na jej medializovaný rozchodom s kráľom česko-slovenského rapu. Rytmus pritom známu speváčku v uplynulých dňoch vymenil za exotickú krásavicu – Jasminu Alagič.

Krutý odfajč z Dejdarových úst nasledoval po Darinom speváckom vystúpení, ktoré aspoň trochu rozprúdilo náladu divákov, na inak nudnej akcii. „Či už chce, alebo nie, stále má rytmus v tele,“ zavtipkoval na účet popovej divy moderátor Dejdar. Nemiestna poznámka otriasla aj reakciami obecenstva, ktoré rozpačito zašumelo. Či sa už speváčka nad prominentným rozdchodom povzniesla, alebo nie, Dejdar pri moderovaní očividne prekročil hranice slušnosti.

Zdroj: cas.sk Foto: Instagram