Marek Majeský je obľúbeným hercom mnohých ľudí, ktorí ho radi sledovali v markizáckom seriáli Horná Dolná. Ten sa však už niekoľko mesiacov nevysiela, divadlá sú taktiež ešte stále zatvorené a umelec trávi čas už len doma. Prezradil, že voľný čas využíva so svojou milovanou rodinkou a istým spôsobom je z neho domáci učiteľ.

“Tým, že máme dve malé detičky doma, jedna je na druhom stupni, tak tam je dištančná výučba, druhá je menšia, to je škôlka. V rámci týchto komplikovaných životných situácií sme sa rozhodli, že keďže máme staršiu doma, tak bude aj tá mladšia doma. Väčšinou to má síce na starosti maminka, ale ja, samozrejme, pomáham, keď som teraz častejšie doma,” uviedol v relácii Topstar.

Okrem otca je z neho aj učiteľ a učí sa spolu s jeho dcérkami. Priznal, že so svojou rodinou rád chodí na dlhé prechádzky a tak s ňou trávi čas. “Tým, že má človek viac času, tak chodíme s rodinou von do prírody. V rámci denného režimu je to u nás tak, že naša Emka je piatačka a ona zvláda hodiny aj sama. Keď skončí, prídu úlohy a je to nepríjemné, pretože deti strávia veľa času pri tých počítačových obrazovkách, a preto sa snažíme vtých voľných chvíľkach čo najviac ísť s nimi von a prevetrať ich, dodal Majeský.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/majeskymarek