Včera večer obletela Slovensko smutná správa – veterinár, ktorý roky zabával celý národ, už nie je medzi nami. Aj keď sa najprv nevedelo, čo sa hercovi prihodilo, okolnosti začínajú naberať jasný spád. 

Portál topky.sk informuje o tom, že herec Štefan Kožka bol v čase smrti nakazený koronavírusom. Aj keď zatiaľ príčina jeho smrti nie je známa, z videa, ktoré sa dostalo do redakcie, je zrejmé, že zákerný vírus mu zdravotný stav iba zhoršil.

„Ahojte, som Štefan, mám 66 rokov a mám Covid. Nie, nerobím si srandu, vážení, je to naozaj vážne, lebo za posledné štyri dni som zažil toľko bolesti, že som mal chuť to všetko skončiť. Prosil som Pána Boha a všetkých svätých, nech ma už konečne zoberú z tohto sveta. Vykašľali sa na mňa. Asi so mnou majú ešte iné zámery,” znejú slová herca, ktorý už nie je medzi nami.

Vo videu odkazuje ľuďom, aby ochorenie nebrali na ľahkú váhu a nepodceňovali ho. V tom čase mal podstúpiť ďalší test, sám ale tušil, že niečo nie je v poriadku. „Ak sa mi nerozpadnú pľúca, tak sa vidíme,” uviedol na záver.

Video Štefana Kožku si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk | Foto: Facebook/ Horná Dolná