Manželstvá slávnych ľudí často končia rýchlymi, no za to očakávanými rozvodmi. Nájdu sa však aj výnimky, ktoré pretrvajú desaťročia. O to väčším prekvapením je, keď sa následne takéto trvalé zväzky rozpadnú na prach.

Potom, ako minulý rok skončilo 25-ročné manželstvo škótskeho herca Ewana McGregora, zostal svet v šoku. Ľudia ho odsudzovali za to, že kvôli mladej milenke opustil manželku aj ich spoločné štyri deti.

Na rozdiel od McGregora však herec Ioan Gruffudd (47), ktorého môžeme poznať predovšetkým z filmu Titanic, ani neuviedol dôvod rozvodu. Nielen verejnosti, ale ani svojej vlastnej manželke. Po dvadsiatich rokoch spolužitia (z toho 13 manželstva) jej dal jednoducho zbohom.

„Smutné správy. Môj milovaný manžel, moja spriaznená duša po celých 20 rokov, Ioan Gruffudd, oznámil, že od budúceho týždňa opúšťa svoju rodinu. Ja ako aj naše dcérky sme veľmi smutné a zmätené. Nedostali sme žiadne odôvodnenie okrem toho, že ma ‚už viac nemiluje‘. Je mi to tak ľúto,“ oznámila Alice Evans na sociálnej sieti Twitter.

S dcérkami, ktoré majú 7 a 11 rokov, teda Alice čakajú krušné časy. Rozvod je smutnou skúsenosťou pre každého. A ak navyše príde absolútne nečakane a bezdôvodne, musí to byť celé o to horšie.

Ioan vo filme Fantastická štvorka.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Just Jared, TV Markíza, Twitter | Foto: Instagram, Pinterest