Známa erotická trilógia 50 odtieňov otriasla poriadne širokou verejnosťou. Obľúbili si ju ako ženy tak aj muži, no niektoré scény boli dosť drsné len na pohľad, nevieme si ale len predstaviť, aké museli byť v skutočnosti. Herečka Dakota Johnson a herec Jamie Dornan svoje herecké obsadenie zvládli na jednotku, no Dakota sa rozhodla konečne odhaliť divákov tajné zákutia filmu počas natáčania!

 

Ani jednému z hercov nebolo vždy všetko jedno, na plátne síce vyzerali, že sú so svojimi úlohami vžitý, no realita bola celkom iná. Predstaviteľka Any prezradila ako prebiehalo natáčanie dráždivých scénok a čo všetko tomu predchádzalo. Tiež odhalila ako si s kolegom určité scény trénovali a ktorá scéna bola pre ňu najťažšia.

V prvom rade museli byť obaja zohratí, vždy sa pred nahou scénou vopred dohodli, ako budú postupovať čo najrýchlejšie a najefektívnejšie, aby to nemuseli veľa krát opakovať. Tiež sa priznala, že pred takýmito okamihmi pomohla nejaký ten štamprlík tvrdého alkoholu na povzbudenie. Tiež mali k dispozícii veľa radcov, ktorí im počas natáčania hovorili ako sa pomôcky používajú v reálnom živote.

Čo myslíte uhádnete najhoršiu scénu z tejto trilógie, ktorá bola pre Dakota najťažšia? Bola to scénka z tretej najnovšej časti  odtieňov slobody, kedy bola tmavovláska pripútaná nohami aj rukami k posteli a mala zakryté oči páskou. Tiež potvrdila, že aj keď na to bola psychicky pripravená, za každým keď jej zakryli oči sa dostavila nervozita, ktorú však zvládla perfektne, nemyslíte?

Foto:

Zdroj/Foto: Instagram