herna kosice

Novootvorená herňa v Košiciach láka nových zákazníkov s heslom – aj zlá reklama je reklama. Okrem sporo odetej blond speváčky, ktorá spríjemňuje klientom pobyt za hracími automatmi, sa na východe rozbehla aj súťaž o drahé smartfóny. A jeden z nich “úplnou náhodou” vyhrala aj známa miestna bezdomovkyňa! 

 

Keď si pozriete video z nasledujúcej otváracej akcie novej herne v Košiciach, nebudete veriť vlastným očiam. Na východe sa robí marketing ozaj na bizarnej úrovni, no musí sa uznať, že efektívne. Zábavné video z priestorov miestej herne totiž za pár dní obletelo vďaka internetu, priam celé Slovensko.

Ľudia sú v šoku najmä z tancujúcej bezdomovkyne, ktorá je v Košiciach “známou firmou”. Na hlavnej ulici je Milka známa svojim vyberaným štýlom žobrania. Ak jej niekto odmietne prispieť na živobytie na ulici, nezdráha sa mu zapriať rakovinu či iné nepríjemnosti. V herni sa tentokrát šťastena usmiala aj na legendárnu ženu bez domova. Tá tu na promo akcii vyhrala Iphone a tak sa s ním natriasa do spevu vyzývavej speváčky.

Promo video z Košickej herne

Zdroj/Video/Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.