Bude to album roka? Jeden z najobľúbenejších slovenských raperov predstavil novinku, ktorej sa fanúšikovia nevedia dočkať. Kalimu len pred pár dňami vyšiel nový album „Dovi dopo“, ktorý bude v predaji už o pár dní, no v týchto dňoch si môžete vytvoriť predobjednávku!

 

Kali ako jednu z prvých skladieb predstavil bonusovú skladbu, ktorou je hit Poď so mnou v spolupráci s kapelou I.M.T. Smile. Pieseň ihneď zožala veľký úspech a niet sa čomu čudovať. Keď sa spoja dvaja skvelí interpreti, nemôže vzniknúť nič iné, než poriadna pecka.

Okrem tejto skladby na albume nájdete ďalších 16, medzi ktorými sú aj obľúbené hity ako Taká tá, Nejsom ten pravý či Uvoľni sa. Môžete sa tešiť na spolupráce s Mišom Bielym či Čis T, no najväčším prekvapením je duet s hviezdnou Darou Rolins!

Túto spoluprácu odhalila Kaliho priateľka Alica na svojom Instagrame. “Už počúvam nový album môjho dokonalého muža ❤️v aute 🚗….a neviem, kde mám začaaať 😍😍😍. Dnes som si párkrát už pustila 8čku s Darinkou,” tešila sa z novinky. Hit sa volá Daj viac a už teraz sa nevieme dočkať, kedy si ho budeme môcť vypočuť. A pevne veríme, že sa dočkáme aj videoklipu!

Spoluprácu s Darou prezradila Kaliho priateľka Alica

Kali a jeho album Dovi dopo

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram