Niektorí ľudia sú citliví, keď sa o nejakom dieťati rozpráva, že je najkrajšie na svete. Namietajú, že pre každého rodiča je tým naj bábätkom práve to jeho. Na druhej strane sa však medzi zas nami nájdu aj takí, čo nemajú problém verejne malého bezbranného tvora označiť za škaredého.

Návalu hejterov, čo zaútočili na vzhľad jej dcérky, nedávno čelila aj Monika Bagárová. Speváčka totiž patrí k tým pár známym osobnostiam, ktoré sa radi podelia so svetom aj o fotografie tváričky svojej ratolesti. Obvykle sa stretáva skôr s pochvalnými komentármi, reakcie na jeden z posledných záberov však museli priniesť do jej života aj poriadne trpké pocity.

Hoci samotná speváčka komentáre od hejterov okamžite vymazáva, niekoľkí jej fanúšikovia si ich stihli prečítať a nedalo im to. „Krásna bábika. Nechápem, ako niekto môže napísať, že je škaredá!,“ rozohnila sa istá Češka. „Každé zdravé dieťatko je obrovský poklad a pre maminku najväčšia láska. Klobúk dole, že ustojíte niektoré komenty čítať.“

Na túto poznámku už zareagovala aj speváčka. Jej komentár, ako aj niekoľko ďalších, si môžete prečítať v nižšie priloženom obrázku.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/bagarovamonika