Na Farme 12 sa už nikto na nič nehrá. Počiatočný ostych uplynul a dnes už každý vyjadruje svoje sympatie či antipatie nahlas a bez akýchkoľvek škrupúľ. Koniec koncov – je sa za čo hanbiť, keď sa súťažiaci už navzájom videli aj vykonávať potrebu či súložiť? Najnovšie sa na statku spustil poriadny krik. Napokon sa ukázalo, že skutočným dôvodom zrejme bola opäť “druhá Romana” Sára Adamčíková!

Poriadne bujará noc plná alkoholu a excesov vyšla farmárov poriadne draho. Nielenže za ňu dostanú uložené tresty, ale už nijako nemôžu zvrátiť, čo sa počas nej medzi jednotlivými účastníkmi reality šou udialo.

To, že sa spolu Nikol Fridrichová a Henrich Kuľko vyspali, z nejakého dôvodu nemôže prežrieť Eva Lipovská. Tá dedinčana ráno po prehýrenej noci poriadne hlasno zobudila, aby mu z fleku mohla poriadne hlučne naložiť. Nikto síce nevie, ako presne celý konflikt začal, no keď sa hádka vystupňovala, zdalo sa, že sa ukázal jej pravý dôvod. Bola ním Sára Adamčíková!

Na Sáru mala Eva našliapnuté už poriadne dlho. Svojho času ju obvinila, že sa na statku škriabe po každom mužovi kvôli tomu, že jej chýba s*x. Mnohí za tým videli len Evinu žiarlivosť, to by však blondínka nikdy nepriznala. Teraz zaplietla Sáru ešte aj do brutálnej hádky s Heňom, ktorý sa po chvíli prestal ovládať a v rámci spŕšky plnej vulgarizmov Evu poslal, nech sa ide dať liečiť.

Viac si môžete pozrieť v priloženom videu.

Zdroj/Foto: TV Markíza