Zábavná šou Adely Vinczeovej a Dana Dangla s názvom 2na1 je obľúbeným večerným programom väčšiny slovenských divákov. Relácia sa nesie v prekonávaní šiestich brán, ktorými musí hosť prejsť a následne v jej závere si pripraví pomstu, kde všetku tú hanbu ale aj nové milé zistenia a srandu, odplatí moderátorom.

Tentokrát pozvanie do šou prijal hokejista a čerstvý otecko Boris Valábik, ktorý sa na moderátorov poriadne pripravil. V rozhovore vo trojici prezradil na svojho kamaráta, že nosí crossbody kabelku, za ktorú sa mu vždy všetci smejú.

Adela sama prizná, že sa tiež stotožňuje s jeho názorom a tento módny doplnok sa jej na mužoch nepáči. A vtedy Boris si neodpustil a rýpol si do moderátorkinho manžela Viktora Vinczeho.

,,Viktorko, kde nosí veci?” opýta sa Boris nechápavo. ,,Vikinko má ruksak!” prezradí šokovaná Adela. Hokejista jej to nedaruje a posmešne povie: ,,On je maličký, on nosí ruksak ako škôlkár. A to je už okey!” 

Všetci v štúdiu vybuchnú smiechom a bezradná moderátorka Adela ostane bez slov, čo sa veru u nej nestáva. ,,Ale si mi dal!” zhodnotila nakoniec. Ako sa ďalej táto situácia vyvinie, sa dozviete v stredu večer na Markíze.

Zdroj: Slovakwoman.sk, Youtube | Foto: IG/viktorvincze, borisvalabik, tvmarkizaofficial