Bratislavčan Martin Fehérváry zažiaril na hokejových majstrovstvách sveta 2019. Len deväťnásťročný mladý športovec v zápätí nadviazal spoluprácu so známou značkou, ktorá po ňom doslova chmatla v rámci ich komunikačného konceptu, najmä s mladšou generáciou.

 

Martin Fehérváry sa stal novou tvárou siete autocentier AAA AUTO, ktorá patrí do skupiny AURES Holdings. Mladý hokejista sa tak už čoskoro bude voziť v komfortnom vozidle Škoda Octavia RS v čiernom prevedení. AAA AUTO aj značka Mototechna sa snažia ísť v tomto smere s trendom sociálnych médií a influencerov a nadväzujú tak spoluprácu predovšetkým s mladšou úspešnou generáciou.

„Veľmi nás teší, že sme sa na spolupráci dohodli práve s Martinom Fehérvárym. Je to talent, ktorý na sebe tvrdo pracuje a veľmi úspešne napreduje vo svojej hokejovej kariére. Naviac, športovci a autá k sebe skrátka patria. Prajeme mu veľa šťastných kilometrov a na majstrovstvách sveta v hokeji ho pozorne sledujeme,“ uviedla generálna riaditeľka AAA AUTO Karolína Topolová podľa autoride.sk. Okrem Fehérváryho sa tvárou troch „Áčiek“ pred niekoľkými mesiacmi stal aj známy moderátor a influencer Michal Sabo.

Zdroj: autoride.sk | Foto: Facebook