Hovorí sa, že na svete má každý dvojníka. Aj keď ho možno nikdy v živote nestretnete, určite sa niekde nachádza, s najväčšou pravdepodobnosťou na opačnej strane zemegule. Vo filmovom priemysle sa podobní ľudia nachádzajú azda najčastejšie, pretože herci potrebujú svojich dvojníkov, ktorí budú na plátne vyzerať totožne. 

 

Všimli ste si niekedy, že herečky Margot Robbie a Jaime Pressly sa na seba podobajú až príliš a v niektorých prípadoch vyzerajú doslova ako dvojičky? Je to neuveriteľné, pretože je medzi nimi až 13-ročný vekový rozdiel, ktorý sa ale na ich vzhľade takmer vôbec nepodpísal. Dievčatá vyzerajú ako sestry a nejeden by povedal, že ich jedna mater mala. Ale nemala.

Aj podľa vás sa tieto dve herečky na seba tak podobajú? Bolo by zaujímavé vidieť ich v jednom spoločnom filme, nemyslíte?

Jaime naľavo a Margot napravo

Margot je vľavo a Jaime vpravo

Ako prebiehalo ich vzájomné stretnutie?

Embed from Getty Images
Embed from Getty Images

Zdroj/Foto: boredpanda.com, Getty Images

Adka
Mladá a ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie a verí, že raz sa tým bude živiť. Okrem toho miluje knihy, varenie, pečenie a samozrejme musí vedieť o všetkom, čo sa deje vo svete. Preto vám prináša čo najlepšie a najaktuálnejšie informácie zo sveta zábavy.