Kráska s balkánskymi koreňmi Jasmina Alagič (29) už čoskoro povie svoje áno uznávanému raperovi Rytmusovi (42). Prípravy na svadbu roka sú aktuálne v plnom prúde. Snúbenci majú zabezpečené luxusné priestory, ako aj okázalé menu či wellness pre pozvaných hostí. Aké detaily z príprav už stihli uniknúť na verejnosť?

 

Ľúbostný vzťah medzi moderátorkou Jasminou Alagič a raperom Patrikom Rytmusom vrbovským vzplanul len približne pred rokom a snúbenci už chystajú svadbu, aj s dieťatkom pod brunetkiným srdcom. Keďže raper sa netají tým, že luxus mu je blízky a na najbližších nikdy nešetrí, v tomto duchu sa nesú aj honosné prípravy sobáša.

Pre svoj veľký deň si prominentná dvojica vybrala vybrala romantický zámok v Pezinku, ktorý pôsobí ako z rozprávky. Civilný obrad sa bude konať v sobotu v popoludňajších hodinách vonku na nádvorí a zúčastní sa ho okolo 120 hostí. O výzdobu sály sa postará renomovaná agentúra a o svadobčanov tu bude postarané ako v bavlnke.

Ubytovaní hostia budú mať k dispozícii okázalý wellness. Čo sa týka svadobného menu, o to sa postará uznávaný šéfkuchár Martin Novák. Pri stolovaní nebude núdza ani o výber najlepších vín priamo od majiteľa zámku pána Šimáka. Svadba roka bude zaiste pompéznou záležitosťou, na ktorú pozvaní hostia len tak nezabudnú!

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram