Každý si na začiatku nového roka kladie tú istú otázku – kedy sa náš život vráti do normálnych koľají? Niektorým znameniam sa bude dariť viac ako ostatným, prinášame vám horoskop pre 5 z nich – práve tým sa začiatkom roka pošťastí najviac! 

 

BLÍŽENCI

Je ťažké sa v nich vyznať, no v roku 2021 prídu osoby narodené v tomto znamení na to, že si narážky na ich nevyspytateľné správanie nemajú brať vôbec k srdcu. Nedotkne sa ich ani tá najmenšia kritika a poriadne sa im uľaví. Budú dýchať slobodne, ako už dávno nie a vďaka zvýšenému sebavedomiu si nájdu nových priateľov.

RYBY

V roku 2020 sa Rybám príliš nedarilo, už sa nevedeli dočkať, kedy si cez vianočné sviatky trocha oddýchnu. V novom roku budú každý svoj deň vedome plánovať a prežívať, nič pre nich nebude samozrejmosť, naučia sa vychutnávať aj drobné radosti života a hlavne si nájdu viac času na seba a na oddych. Ich odhodlanosť bude motivovať aj ľudí okolo.

RAK

Jednou z ich najväčších slabostí je, že druhých kladú pred seba, a tak o veľa vecí v živote prídu. Ostatní sú pochválení, oni si vychutnávajú pocit víťazstva. Je čas, aby sa zbavili prehnanej nesebeckosti, pretože im prináša viac negatív, než výsad.

STRELEC

Sú veľmi cieľavedomí a občas tým trpia ich vzťahy. Ak si niečo vezmú do hlavy, nedá sa k nim ani prihovoriť, idú dopredu a je im jedno, čo bude s ich vzťahmi. Dovtedy sa nezastavia, kým nedosiahnu vytýčený cieľ. Je čas trochu spomaliť, uvoľniť sa. Priatelia – a aj nervy – sa vám poďakujú. Skúste to.

ŠKORPIÓN

Neustále hľadajú uistenie od druhých, že robia veci správne. Odmietnutie je pre nich ako tragédia. V roku 2021 prídu na to, že príležitosti, ktoré sú v nich ukryté, sú skutočné zlato. A že nezáleží na názoroch druhých. Robte veci, ako najlepšie viete a dovoľte svojim schopnostiam naplno sa prejaviť. Zaslúžite si úspech.

Zdroj: casprezeny.pluska.sk