Jedna z našich najúspešnejších fitness dievčat Timea Trajteľová neváha na svojom oficiálnom Instagrame zverejňovať aj pikantnejšie zábery. Krásna Slovenka láme rekordy aj tentokrát, najnovšie sa ukázala bez akéhokoľvek zvršku. 

Pôvabná športovkyňa má na svojom konte už niekoľko vzácnych trofejí a aj keď ju pozná najmä mužská časť publika, verné fanúšičky má aj medzi ženami. Náročné prípravy na profesionálne súťaže zvláda bravúrne, navyše, vždy vyzerá vynikajúco.

Majsterka sveta v kategórii bikini fitness do 170cm sa prvýkrát vo fitku objavila ešte ako 16-ročná. Odvtedy poctivo maká a sama priznáva, že jej najväčšou motiváciou sú jej vlastné výsledky.

Tmavovlasá kráska už netrpezlivo čaká na leto a svojich viac ako 200 tisíc fanúšikov potešila nádherným záberom bez vrchného dielu plaviek. Len za pár hodín získal takmer 14 tisíc srdiečok, my sa ani nečudujeme 😀

Fotku v červených plavkách HORE BEZ si môžete pozrieť >>TU<<

Foto/Zdroj: Instagram/ timeatrajtelova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zora
Bláznivá stará raketa, ktorá miluje arašidové maslo, New York a kávu. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu, veľkú zbierku gramofónových platní a záhradu plnú pivoniek. :)