Romantickým dňom ostro sledovanej dvojice odbilo. Nádherná Selena Gomez sa rozhodla ukončiť vzťah s Justinom napriek tomu, že ho miluje. Svoje rozhodnutie považuje za správne, no pravdou ostáva fakt, že títo dvaja zaľúbenci k sebe našli cestu aj po predchádzajúcom strhujúcom rozchode. Neuveríte, prečo sa tmavovláska rozhodla opustiť Biebera!

 

Hviezdny párik sa dal prvý raz dokopy v roku 2010, no nevyšlo im to. Obaja boli ešte mladí, nerozhodní a rozchod bola totálna tragédia. Najviac na to doplatila psychika krásnej tmavovlásky, ktorá následne skončila v liečebni. Dlhý čas sa nevídali ba dokonca spolu ani nekomunikovali.

Až donedávna sa snažili jeden druhému vyhýbať, no práve október minulého roka bol pre nich prelomovým a opäť sa dali dokopy. Všetko vyzeralo tak, že obaja dozreli a sú pripravení za svoju lásku bojovať. Celý vzťah mal jeden háčik a to síce matku Seleny Mandy Teefeyovú. Tá bola skalopevne presvedčená, že je Justin stále nezodpovedný a že zlomí jej dcére srdce.

Napriek snahe speváčky dokázať rodine ako veľmi sa blondiak zmenil, ho jej matka neprijala. Spočiatku tmavovláska za svoju lásku bojovala, dokonca prerušila kontakt s matkou, no vyzerá to tak, že srdce speváčky uprednostnilo vlastnú krv pred láskou. Spoločne so spevákom sa rozhodli, že si musia dopriať nejaký čas od seba, aby si utriedili myšlienky v hlave. Možno si dajú ďalšiu šancu, veď ako sa hovorí do tretice všetko dobré.

Zdroj/Foto: Instagram, youtube