Len prednedávnom obletela svet šokujúca správa z Kenstinstonského paláca, že by mala byť vojvodkyňa Kate Middleton opäť tehotná a teraz celé Anglicko začalo špekulovať o údajnom tehotenstve novej členky kráľovskej rodiny Meghan Markle!

 

Podľa britských médií je Kate naozaj znova tehotná a to len tri mesiace po narodení princa Louisa. Vojvodkyňa začala nosiť voľné šaty, vyhýba sa alkoholu a práve tieto maličkosti majú byť presvedčivým dôkazom. V kráľovskej rodine panuje zákon, že počas prvých troch mesiacov gravidity sa nepodávajú žiadne informácie. Najnovšie začala Anglickom kolovať nová špekulácia, ktorá tvrdí, že by mala byť v požehnanom stave aj Meghan Markle.

Ľudia sú toho názoru, že radostné správy usvedčujú žlté šaty, v ktorých sa objavili členky kráľovskej rodiny niekoľko dní po sebe. Pozornému oku priaznivcov neunikol detail rysujúceho sa bruška bývalej herečky. Kráľovná Alžbeta II. má štyri deti, Kate zatiaľ tri a Meghan, ktorá je rovnako stará ako vojvodkyňa z Cambridge nemá zatiaľ žiadne. Anglický ľud je však presvedčení, že do tejto rodiny pribudnú ďalší dvaja potomkovia!

Fotošpeciál:

Zdroj/Foto: Instagram/YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*