Reality šou Farma sa pomaly blíži k svojmu finále. Účinkovanie pred televíznymi kamerami a drsné podmienky na televíznom statku zmenili životy mnohých súťažiacich, no k ráznej životnej zmene priviedli aj obľúbeného hospodára Martina. Ten teraz otvorene prehovoril o tom, ako ho Farma zasiahla v súkromí!

 

Už v piatok 7. decembra diváci dočkajú zvolenia absolútneho víťaza reality šou. Ak už býva zvykom, pred ukončením veľkého projektu nastáva bilancovanie, a to neminulo ani Farmu. Hospodár Martin Bagár zhodnotil, že tohtoročná bola v prvom rade úplne iná, ako jej ostatné série. Diali sa tu vraj veci, ktoré nečakala ani réžia a súťažiaci si mnohokrát siahli na dno svojich psychických, aj fyzických síl.

Martin sa netajil, že show zmenila život aj jemu samotnému. “Každá Farma mi strašne veľa prinesie a táto mi priniesla úplne nový život. Schudol som približne 30 kilogramov a zmenil som sa. Bola to pre mňa veľmi silná motivácia,” prezdradil.

Zdá sa tak, že rovnako ako bolo účinkovanie na Farme reštartom pre mnohých súťažiacich, týmto heslom sa do bodky riadil aj hospodár.

Hospodár Martin prezradil, ako mu Farma zmenila život

 

Zdroj: markiza.sk | Foto: Facebook | Video: Streamable