Hoci je príprava na Farmu 13 už v plnom prúde, Markizáci nespia na vavrínoch a chystajú aj celkom novú reality šou. Drsný život na statku v nej ale nečakajte. Práve naopak – dve desiatky mladých mužov a žien produkcia odvedie na slnečné Kanárske ostrovy, kde budú oddychovať, hrať hry, tvoriť páry a popri tom všetkom ešte bojovať o poriadny balík peňazí.

Ak vám to pripomína inú reality šou inej televízie, v ktorej začínali celebrity ako Zuzana Plačková či Nela Slováková, zrejme nie ste ďaleko od pravdy. Podstata formátu s názvom Love Island je priniesť divákom pohľad na bezstarostný a neviazaný život, ktorý je ideálnym podhubím pre intrigy, milostné trojuholníky a zápletky s nepredvídateľným koncom.

Dvadsiatka ľudí pobudne v luxusnej vile na ostrovoch tri mesiace. Za ten čas bude ich úlohou vytvárať snové páry, ktoré sa však budú premiešavať. Stať sa môže čokoľvek – vylúčený nie je ani napríklad neskorší príchod nových obyvateľov vily, ktorí poriadne otrasú zabehaným životom. Cieľom bude stať sa finálovou dvojicou, ktorá bude čeliť ťažkému rozhodnutiu – vezmú si zaľúbenci peniaze alebo radšej dajú šancu vzájomnej láske?

Zdá sa, že leto bude poriadne horúce nielen vonku, ale aj na televíznych obrazovkách. Do šou je stále možné sa dostať. Kastingy sú v plnom prúde, prihlásiť sa môžete >>>TU<<<!

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Pluska.sk | Foto: TV Markíza