Ich vzťah bol zvláštny už od prvej spoločnej chvíle pri oltári a napriek tomu, že mal svoje romantické chvíľky, diváci nad ním občas len krútia hlavou. Michal a Diana zo šou Svadba na prvý pohľad sú trochu nevyrovnaným párom a to, že nevesta je zo ženícha omnoho viac unesená, než on z nej, čoskoro potvrdí aj sám.

Nešetrné slová však nevysloví priamo pred ňou. Práve naopak. Keď sa páriky stretnú na spoločnej chate, Diana s Michalom si ešte užijú krásne chvíle pri šampanskom a rozprávkovom výhľade.

„Mojko, mám ťa veľmi rád. Dúfam, že to bude okej. Tak na našu lásku, na zdravie!,“ vyzná Michal city svojej kresťansky založenej neveste, ktorá je ním očarená. Vo chvíli, keď sa však ocitne vo výsostne chlapskej spoločnosti ostatných ženíchov, jeho rétorika sa značne zmení.

Vo vírivke, kde sa môžu porozprávať o svojich vzťahoch, sa Adam zvedavo spýta Miša, či je práve Diana tou ženou, pri ktorej si hovorí „wau!“ vždy, keď sú spolu. Vtedy pokrytecký ženích ohrnie nosom a vysloví slová, ktoré by citlivú Dianu poriadne zaboleli.

Napriek tomu, že to veľmi necítim, ona nie je zlá baba, mám ju veľmi rád. Dokážeme si k sebe nájsť cestu, pohádať sa, zasmiať sa, ale nie je to také ružové, ako to ona stále vykresľuje,“ prizná. Či bude takýto úprimný aj vo chvíli, keď bude treba vyložiť karty na stôl aj v prítomnosti Diany, je otázne.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/ Foto: TV Markíza, VOYO