Na Facebooku sa hrdo hlási k tomu, že sa nedá zaočkovať a funguje tam ako adminka dezinfoskupiny. Žena, ktorá vystupuje pod prezývkou Janette Knošková, o sebe cielene dala vedieť na nedávnej tlačovke. Mnohí pritom absolútne nerozumeli tomu, čo v pozadí vyvádza…

Kým Milan Dubaj, riaditeľ nemocnice v Nitre, rozprával o kritickej situácii v zdravotných zariadeniach a počtoch úmrtí na koronavírus, žena, ktorá stála obďaleč, považovala za vhodné stiahnuť si rúško a usmievať sa do telefónu. Urobila tak preto, aby poukázala na svoje názory na súčasné pandemické opatrenia.

Úsmev na tvári jej však už podľa všetkého poriadne zmrzol. Podľa portálu Omediach.com totiž jej počínanie už rieši polícia aj Úrad verejného zdravotníctva. V živom vysielaní Janette porušila nielen povinnosť mať prekryté horné dýchacie cesty, ale aj zákaz vychádzania.

„Čakala som, že ma uvidíte v telke bez rúška, a tak sa aj stalo, ale musela som si ho dať späť, ma upozornili, to by bol pre nich prúser,“ okomentovala napokon svoje správanie žena, ktorú isté dezinformačné weby nazývajú svojou „hrdinkou“.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Omediach.com | Foto: Facebook