Keď sa zasnúbený východniar Rado Dulin objavil na Farme a po vášnivých začiatkoch s Mirkou Csorbovou napokon skončil s Kristínou Lengyelovou – či takzvanou Kristi Dali – nikto tomu nedával dlhé trvanie. Silikónová princezná však zostala pri svojom vyvolenom aj potom, ako sa dozvedela, že okradol svoje bývalé o obrovské sumy peňazí či ako na ne dodatočne ešte aj nadáva a očierňuje ich pred celým Slovenskom. Obaja sa tvárili zamilovane ešte aj po skončení reality šou. Dnes má byť však všetko opäť inak.

Dokonalý pár snov. Tak sa prezentovali Rado Dulin a Kristi Dali po odchode zo statku. Chodili spolu na spoločenské akcie a dovolenky, istý čas spolu dokonca bývali a Rado zoznámil blondínku so svojou bývalou priateľkou – presne s tou priateľkou, s ktorou má syna a o ktorej na farme vyhlásil, že by bola schopná Kiku zabiť, pretože je psychopatka.

Kristi Dali a Rado Dulin v posteli

Rozprávka sa mierne narušila v momente, keď Rado Kike v šou Život po Farme zahlásil, že dostal ponuku pracovať na východe a ak ju prijme – pričom bol už vtedy na 99 % presvedčený, že neodmietne – nebude môcť mať vzťah. Kristi to zlomilo, s Radom sa pohádala a prísediaci účastníci večere netušili, kam sa majú pozerať.

Rado Dulin finále

A ako to u páru, ktorý dával najavo svoju nesmiernu zamilovanosť všetkým, čo sa boli ochotní na naň pozerať, vyzerá dnes? Zdroj z ich okolia sa to neštítil povedať nahlas: „Rado sa stretáva s inou. Kiku klame, neklape im to tak, ako predtým. Vymetá žúrky a jej tvrdí, že je doma. Päťminútová sláva mu poriadne stúpla do hlavy. Teraz sa hrá na hviezdu.“

Kristi, ktorá Rada už dva týždne nevidela, je teda doma a trápi sa, kým ju Rado podvádza a užíva si zvyšky prchavej farmárskej popularity. Pravdou však zostáva, že okrem zamilovanej blondínky len málokto čakal, že celá hra na lásku dopadne inak.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: TV Markíza