Hviezda seriálu Oteckovia Zuzana Mauréry sa opäť postavila pred televízne kamery a vyzerá to tak, že nedávne obdobie korony jej prospelo. Aj keď, pravda je niekde úplne inde, schudla najmä kvôli tomu, že sa veľmi trápi…

Zuzana Mauréry sa už pred nejakým časom ukázala poriadne schudnutá, nikto ale netušil, čo je za tým. Všetko to spustilo ochorenie jej mamy, tá sa stala onkologickou pacientkou a Mauréry sa o ňu veľmi bála.

„Urobila som deal s „horným manažmentom“, že kým mama nebude zdravá, nebudem jesť sladké. Mala som motív, cez ktorý nejdú vlaky. Vzdala som sa svojej Achillovej päty, toho, čo mi robí najväčší pôžitok a je mojou najväčšou hrozbou. Každý, keď má prázdno v duši, tú dieru potrebuje niečím zapchať a každý ju zapcháva niečím iným,“ vysvetľuje v rozhovore pre rádio Expres.

„Keď mama prišla od onkológa raz domov a hovorí, že už tam nemá, čo tam mala, tak sa ma hneď spýtala: A teraz čo, začneš jesť sladké? Po čase som znovu začala, lebo taký bol deal. Je to hlavne jej zásluha, ale všetko sa ráta,“ prezrádza zároveň aj to, že mama je medzičasom v poriadku.

Foto: Facebook, Instagram | Zdroj: cas.sk, rádio Express