wau boki

Raper Gábor Bokor alias Boki zahviezdil v šou Česko Slovensko má Talent. Talentovaný mladík sa netajil tým, že má ambície na scéne nahradiť aj hviezdneho Kaliho. Boki vydal v ostatných dňoch podarenú hudobnú pecku a zdá sa, že na slovenskej rapovej scéne sa tak pre stálice stane výraznou konkurenciou!

 

V šou Česko Slovensko má talent, raper Boki, nadchol celú porotu aj divákov. Porotcovia sa jednohlasne zhodli, že Gábor je to najlepšie z oblasti rapu, čo počas siedmych rokov nakrúcania videli na pódiu. Mladík sa tak pozitívne zviditeľnil a má našliapnuté na slušnú kariéru. Jeho najnovší hudobný počin dokazuje, že slovenskí raperi v ňom budú mať výraznú konkurenciu.

Bokor nezaspal na vavrínoch a v ostatných dňoch vydal hudobnú pecku s názvom WAU. Raper sa netají tým, že novinka má byť hlavne motiváciou pre dnešnú mládež. “V skladbe WAU vyjadrujem vďačnosť Bohu za to všetko, čo mám.

Chcel by som trošku namotivovať mladých ľudí, aby si viac vážili to, čo majú. Ak jediná modlitba, ktorú v živote poviete, bude ĎAKUJEM, bude to úplne stačiť! Zmena v živote začína vďačnosťou,”  prezradila vychádzajúca rapová hviezda pre slovakwoman.sk.

Gábor Bokor alias Boki – WAU

Zdroj: slovakwoman.sk Video: youtube Foto: Instagram, Youtube