Saša Gachulincová (30) ako topmodelka a televízna hviezda vie, čo to znamená pôsobiť v umeleckej sfére. A hoci práve tá dosť utrpela počas najhoršieho obdobia pandémie, blondínka si uvedomuje, že sama vlastne mala obrovské šťastie – ešte vždy ho totiž prežila v plnom zdraví.

Že mohla skončiť omnoho horšie, ako len bez práce, si bolestne uvedomila najmä vďaka osobnej strate. V rozhovore pre Pluska Saša priznala, že počas pandémie sa venovala najmä sama sebe a nejaká tá práca sa nakoniec vždy našla, ale…

„Riešila som si sociálne siete, vždy sa našťastie niečo objavilo. Počas toho však boli aj temné obdobia, január, február, to už sme všetci ‚padali na hubu‘, mali sme depky, že kedy skončí toto odporné obdobie, ale teraz je to už fajn. Dúfam, že tretia vlna bude rýchla a bezbolestná,“ vyjadrila sa na margo súčasnej situácie a dodala, že je vďačná za to, že vôbec žije, pretože piati z jej priateľov také šťastie nemali.

Ale toto sú také maličkosti. Bola som na piatich pohreboch, bohužiaľ pre covid… A to boli mladí ľudia, ktorí tomu podľahli. Tak keď si človek povie, že áno, nepracovali sme, nezarábali sme, ale boli sme zdraví a živí. Našťastie som sa covidu vyhla, už som aj zaočkovaná, takže dúfam, že sa tomu úplne vyhnem.

Ale ľudia tu bojujú o život. Aj tí, čo nemali covid, stratili zamestnanie. Hlava rodiny prišla o prácu, a to je hrozné, pretože takéto rodiny majú hypotéky, lízingy, je to tragédia. A nie že niekto v mojej brandži nemá robotu… Aj to je zlé, ale iní sú na tom oveľa horšie,“ uvedomuje si Gachulincová, ktorá apeluje na ľudí, aby sa dali zaočkovať. Sama totiž na vlastné oči videla, že na chorobu prirovnávanú niektorými ľuďmi ku „chrípôčke“ umierajú nielen starší, ale aj ľudia v rozpuku života.

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/sashagachul