Organizácia OKTAGON MMA vstupuje na nové pole bojových športov a už dnes večer poteší všetkých fanúšikov klasických turnajov K1. Populárny formát osemčlennej pyramídy zaujal aj v zahraničí, čerešničkou na torte je, že bojovníci sa do štvrťfinále nasadzovali sami, na základe vylosovaného poradia. 

Favorizovaný Václav Sivák sa hneď v prvom zápase stretne s britským tvrďákom Baileym Sudgenom, ten momentálne pôsobí v prestížnej organizácii Glory. Jediný český súboj ponúknu dvaja kamaráti z poslednej série Oktagon výzvy Krčmár a Lengál, rozhodne sa máme na čo tešiť.

Na druhej strane pyramídy dôjde k slovensko-nemeckému stretu medzi Minčim Pálešom a Carstenom Ringlerom, majstrom Európy. Posledný zápas sa odohrá medzi majstrom sveta a Európy Marcom Novákom a španielskym zápasníkom Marcom Dass Reyom, ktorý už stihol viac ako 80 zápasov.

Celkové rozostavenie pyramídy je extrémne zaujímavé, okrem toho sa môžete tešiť na viac atraktívnych superfightov, medzi nimi najočakávanejší medzi Igorom Danišom a Vladom Moravčíkom.

Turnaj si môžete kúpiť a sledovať o 18:00 na OKTAGON.TV

Foto/Zdroj: TS/ OKTAGON MMA | Video: YouTube