Toto už prekročilo všetky hranice! Hrob legendárneho Karla Gotta podľa informácií extra.cz niekto vykradol! Zo spevákovej hrobky boli odcudzené sošky zlatých slávikov a zlatej ruže. Podobný vandalizmus bol vykonaný aj na mieste posledného odpočinku Evy Pilarovéj, ktoré je umiestnene hneď vedľa Gotta.

Na lúpež upozornili spevákovi fanúšikovia. „Len dúfam, že ho nikto preboha neukradol. Pred Vianocami tam ležala aj zlatá ruža. Ani tá tam nie je. Dokonca niekto prešiel v zákrute kolesami cez trávnik a slušne očesala spodnú rododendron a vyryl dosť hlbokú brázdu v tom jeho trávníčku. Dosť úbohé, pretože v tých miestach je dosť široká cesta, aby bolo možné sa vyhnúť,“ napísala jedna z maestrových fanušíčok.

Hneď reagovala hovorkyňa Gottovej rodiny Aneta Stolzová, ktorá celú túto nehoráznosť potvrdila. „Bohužiaľ musím napísať, že sa naozaj poslednou dobou veci a darčeky z hrobu Karla Gotta strácajú, nielen teda spomínaný slávik. Je nám ľúto, čoho sú niektorí ľudia schopní,“ skonštatovala Stolzová.

Zdroj: expres.cz Foto: Instagram/tags/karelgott