maiga

Ibrahim Maiga (55) je slovenský herec a spevák, pochádzajúci z krajiny Mali v západnej Afrike. Slovákov ohúril v deväťdesiatych rokoch, najmä svojim exotickým zjavom a účinkovaním v kultovej trilógii Fontána pre Zuzanu. Potom sa po “čiernom bačovi” akoby zľahla zem a na výslnie slovenského šoubiznisu sa opäť zaradil až účinkovaním v reality šou Farma. Teraz chce Ibi zabodovať na YouTube a osloviť Slovákov svojou úprimnosťou!

 

Ibi Maiga si to svojou YouTube prvotinou chce opäť namieriť do povedomia Slovákov. Divákom chce vraj ponúknuť najmä dávku úprimnosti. V úvode svojho prvého videa sa Maiga prezentuje najmä tým, že skrz videám svojim fanúšikom ponúkne všetky informácie o jeho živote takpovediac z prvej ruky.

Na Slovensku žije Maiga už viac ako tridsať rokov, divákom jeho videí chce prezradiť, ako Slovensko v tomto čase vnímal. Nechce sa vyhýbať ani otázkam náboženstva, tolerancie, diskriminácie, ale aj tematiky populárnej reality šou Farma.

Diváci sa však pri Ibrahimových videách budú musieť vyzbrojiť poriadnou dávkou trpezlivosti. Nakoľko v dnešnej ultra rýchlej dobe sa Ibi s vodami YouTube len zoznamuje a jeho prvotina sa natiahla až na 22 minút úvodnej, miestami nudnej, spovede. Snáď Maiga do budúcna pochytí niečo od skúsenejších YouTube kolegov a jeho videá tak získajú dynamickejší ráz.

Ibrahim Maiga – Niečo nové začína

Zdroj: YouTube | Video: Youtube