Manželia Julie a Dabiel sú rodičmi dvoch rozkošných ratolestí. Po tom, čo sa im narodil syn, túžili mať ešte jedno dieťa. Napokon sa im narodil ešte jeden synček, ktorého pomenovali menom Easton.

Obaja zdraví synovia rástli ako z vody, až jedného dňa manželia spozorovali, že s mladším Eastonom nie je niečo v poriadku. Už v ranom veku si všimli, že sa správa inak ako jeho starší brat, rád sa hrával s make-upom a dámskymi šatami. Prvotný šok prišiel, keď mal iba 4 roky a rodičom vyhlásil, že chce byť dievča.

Julie a jej manžel ostali v nemom úžase a neostávalo im nič iné, len rady od odborníkov. Tí sa k tomu vyjadrili jasne: „Odborníci nám povedali, že v tomto svoje rozhodnutie a vnímanie pohlavia Easton nezmení a najlepšie, čo môžme urobiť je, aby sme ho začali vychovávať ako dievča,“ vyjadrila sa pre Mirror.co.uk Julie.

Odborníci im dokonca poradili, aby začali s tranzíciou (premenou na dievča) čím skôr, pretože práve to by to bolo lepšie pre jeho, teda jej duševné zdravie to najlepšie. Aj keď sa to rodičom spočiatku počúvalo veľmi ťažko, nakoniec predsa len usúdili, že pre šťastný život svojho dieťaťa urobia čokoľvek.

Ich syn Easton sa dokonca premenoval na Ellu a robil všetko ako dievčatá. Ella sa dnes už oblieka do dievčenských vecí, venuje sa veciam typickým pre dievčatá a celá rodina je konečne so zmenou svojho syna vyrovnaná a šťastná.

Ako by ste sa zachovali ako rodičia vy?

Zdroj: prezenu.sk Foto: FB/julie.mytton