Jonathan Bennett je vo filmovom priemysle známy predovšetkým vďaka tínedžerským filmom, prostredníctvom ktorých si okolo prsta omotal milióny nadšených fanyniek. Bývalý snový chlapec sa však zmenil v dospelého 39-ročného muža, ktorý sa už nebojí svetu povedať, že jeho srdce má trochu iné túžby… Preto sa rozhodol pochváliť krásnymi fotografiami so zásnub s jeho partnerom!

Zničil sny mnohých fanyniek, ktoré verili, že fešáka “ulovia”, no on sám nemôže byť šťastnejší. Jonathan Bennett, ktorého poznáme najmä z filmov Protivné baby (Mean Girls) či Stroskotaná láska (Love Wrecked) totiž povedal ÁNO mužovi svojich snov. Je ním televízna osobnosť Jaymes Vaughan.

Ako sa to vlastne celé stalo? “Keby poviem, že to bol najlepší deň v mojom živote, tak by som to poriadne podhodnotil. Myslel som si, že len fotíme nejaké rodinné vianočné fotky, keď som vyšiel von na dvor a tam som zrazu zbadal muža, ktorého milujem, ako drží v rukách ceduľu a v tom momente (veď sa len pozrite na moju tvár!) som si uvedomil, že naše ‘navždy’ začína práve v tej chvíli,” rozcítil sa Jonathan s tým, že musel “jačať ako šialenec”.

Na Jaymesovej ceduli bolo napísané, že keďže sa im dvom nikdy nepodarilo nájsť “ich” pieseň, jednu preňho zložil. V súčasnosti sa už dá vypočuť na streamovacích službách a použitá je aj v pozadí zásnubného videa, ktoré Jonathan nedávno zverejnil (nájdete ho pod článkom).

Šťastný pár, ktorý sa dal dohromady v roku 2017, tak čoskoro čaká vysnívaná svadba, ktorá síce ešte nemá dátum, no niesť by sa mala v duchu muzikálu Najväčší šouman. A smutným fanynkám, ktoré zostali Jonathanovi verné už odkedy sa zamilovali do Aarona z Protivných báb, zostanú len oči pre plač…

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj: Instagram/jonathandbennett | Foto: Instagram/jonathandbennett, film Protivné baby, Pinterest, YouTube/Entertainment Tonight