Minister financií Igor Matovič dňa 11. mája slávil svoje narodeniny. Jeho sviatočný deň sa začal ako každý iný, prácou. Avšak po odchode z ministerstva financií ho pred budovou čakalo obrovské prekvapenie. Dve ženy mu prišli osobne popriať všetko najlepšie a priniesli so sebou dve obrovské kytice červených ruží. Príjemné prekvapenie si bývalý premiér nenechal pre seba a podelil sa oň aj na sociálnej sieti.

„Moja hanba … nikdy som Pavlínke nekúpil takúto obrovskú kopu ruží … ale dnes som ich dostal rovno dve od úplne obyčajných a neznámych žien, ktoré ma čakali pri výťahu pri východe z ministerstva. Jednu sme po ružičke podelili krajším polovičkám na ministerstve financií … a druhých 111 ruží putuje mojim láskam domácim … a Vám žienky dobrodinky VEĽKÉ ĎAKUJEM,“ pochválil sa Matovič na sociálnej sieti.

V komentároch pridala fotografiu aj darkyňa, ktorá mu verejne znovu zablahoželala. „Zo srdca a úprimne sme spoločne darovali, pretože si vás vážime a máme vás radi Igor, ste náš bojovník a človek s veľkým ľudským srdcom. Ste naša nádej v lepší dôstojnejší život a budúcnosť ĎAKUJEME ŽE STE! Ešte raz všetko len to naaaaajjjjjjj,“ napísala jedna z darkýň.

To ale nebol jediný dar, ktorý Igor Matovič od svojich priaznivcov dostal. Prekvapili ho obrovskými sladkými dobrotami. „MAXIveterník priamo od pani pekárky. Tomuto sa v praxi hovorí “príliš veľa dobra” a legislatívne “prikrmovanie” DÍK MOC, skončil na našom poslaneckom klube a výborne chutil,“ napísal šťastný Matovič.

Zdroj/Foto: Facebook/igor.matovic.7