Diváci ju pokladajú za poriadne kontroverznú osobu, no o to viac pozornosti priťahuje. Účastníčka českej verzie Svadby na prvý pohľad Natália Mykytenko (23) sa preslávila poriadne svojským prístupom k svojmu televíznemu manželovi (mnohých šokovala, keď ho počas medových týždňov „vykopla“ spať na ležadlo, aby mohla opäť nadviazať kontakt sama so sebou), krátkou aférkou s českým politikom, ale aj silikónovými prsiami, medzi ktoré by sa podľa škororadostných fanúšikov „pokojne zmestilo tretie“.

Natália sa momentálne angažuje predovšetkým na Instagrame, kde sa jej podarilo nazbierať viac ako 87-tisíc fanúšikov. Medzi najčastejšie otázky, ktoré na sociálnej sieti dostáva, jednoznačne patrí tá, či spala so svojím televíznym manželom Františkom Gebrom (38). Odpoveď je jednoznačná.

„Toto je častá otázka, ale nie,“ prezradila blondínka. S týmto mužom teda svoju posteľ nezdieľala, ale zato – ako sa ukázalo – v nej vystriedala hneď niekoľko žien. Natália totiž priznala, že je bise*uálne orientovaná.

„Áno, som bise*uálka,“ potvrdila celkom pokojne zvedavým fanúšikom, ktorí chceli poznať jej skúsenosti s rovnakým pohlavím, účastníčka sociálneho experimentu. Nepochybne tým potešila mnohé podobne orientované ženy, ktoré si na pohľadnú blondínku robili zálusk už v časoch, keď bola „len“ sestričkou na stomatológii.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Česká hviezda terčom posmechu kvôli PRSIAM: Vraj by sa medzi ne vošlo tretie!

Zdroj: Blesk.cz | Foto: Instagram/mykychick, svatbanaprvnipohled