Levi Jed Murphy je 24-ročný muž, ktorý sa kvôli instagramovému filtru rozhodol podstúpiť množstvo zákrokov, aby vyzeral dokonalo. Na všetky jeho úpravy tváre minul okolo 30 000 libier. Keď sa na neho pozriete, nebudete veriť vlastným očiam!

Na Leviho tvári sa zmenilo takmer všetko, má výplne v perách, lícach, brade, čeľusti, pod očami, pričom mu nechýba ani plastická operácia nosa a má spravené takzvané mačacie oči. Fanúšikom sa jeho výzor páči, ale nájdu sa aj ľudia opačného názoru, z čoho si Levi ťažkú hlavu nerobí. Zoperovali ho presne podľa instagramového filtra, cez ktorý sa sám sebe veľmi páčil.

“Keď som mal devätnásť, dostal som svoju prvú striekačku s výplňou pier. Kochal som sa tým, ako to vyzeralo, vrátil som sa o mesiac neskôr a odvtedy chodím na zákrok stále,” uviedol mladík. “Milujem pútať pozornosť ľudí – aj po operáciách zverejňujem priebeh zotavovania prostredníctvom sociálnych sietí, aby som na seba upozornil. Samozrejme, nie každý na môj vzhľad reaguje dobre a mám tisíce strašných komentárov,” poznamenal.

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram/levijedmurphy