V januári Instagram šalel z kauzy „skutočných a necenzurovaných“ záberov Zuzany Plačkovej, ktoré ju mali usvedčiť z toho, že klame svojich fanúšikov a na vlastných fotkách a videách si zakaždým uberie desať i viac kilogramov.

Dôkazy boli v skutočnosti „momentky“ z videí Plačkovej priateľov, pričom nie je vylúčené, že aj tie boli mierne upravené. Samotnú influencerku však kauza popudila natoľko, že Instagramovú stránku, ktorá snímky zverejnila, riešila aj so svojimi právnikmi. Ako spor dopadol, nie je známe, pravdou však zostáva, že stránka krátko nato naozaj skončila.

V súčasnosti ju však nahradila iná s veľmi podobným názvom, ktorá si Plačkovú vzala na paškál znova. Tentokrát zverejnila fotku influencerkinej tváre a pridala k nej nelichotivý popis:Smutné, že niekto podstúpi toľko zákrokov za toľko peňazí a vytrpí si toľko bolesti, aby vyzeral takto. Alebo keď si zabudneš zapnúť filter.“ 

Komentáre na momentku vytrihnutú z videa na seba nenechali dlho čakať. „Príde mi smutné, že človek utratí milión za plastiky, aby sa potom v každom storíčku skrýval za filtre a Photoshop,“ znel jeden z tých miernejších. „To, čo má s tou tvárou, tomu fakt nerozumiem, ale ak je spokojná, tak to je hlavné. Nechcem ju nejako urážať, len nechápem, prečo jej to ten doktor urobil!“

Plačková, ktorá momentálne dovolenkuje na Srí Lanke, kde zároveň prechádza očistnou kúrou, o zverejnení novej „skutočnej fotky“ pravdepodobne zatiaľ netuší.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram