Zdá sa, že po svete sa šíri ďalšia nebezpečná hra, ktorá má prvú obeť s trvalými následkami. Mladí ľudia sú ochotní za popularitu na internete spraviť takmer všetko. Malo by ísť o vtipné videá, no vôbec si neuvedomujú, že situácia sa môže rýchlo zvrtnúť a dopadnúť katastrofálne ako v tomto prípade!

 

Na internete môžete nájsť tisícky videí, na ktorých sú ľudia od hlavy po päty zamotaní do lepiacej pásky s cieľom dostať sa na slobodu. O to sa pokúsil aj tínedžer Skylar Fish, ktorý prijal tzv. ,,duck tape challenge.“ No keď sa snažil z lepiacej pásky vymaniť, rýchlo so sebou trhol, spadol a hlavu si udrel priamo o kovový rám okna. Následne ho sila úderu odhodila na priamo na zem.

Okamžite bol prevezený do nemocnice a podstúpil niekoľko operácií. Zlomil si ľavú nadočnicu, čo mu spôsobilo krvácanie do mozgu. 48 stehov sa mu tiahne cez celú hlavu, od ucha k uchu pričom bude mať pravdepodobne doživotné následky. Na pravé oko možno už nikdy neuvidí a má problémy s koordináciou.

Práve Skylar sa stal výstrahou pre ostatných, ktorí si neuvedomujú ako veľmi môžu byť ich činy vážne. Za pár sekúnd zábavy môžu zaplatiť vysokú daň. Mama mladíka sa snaží na sociálnej sieti upozorniť na nebezpečnú hru, ktorá môže skončiť tragicky a taktiež sa snaží vyzbierať peniaze na lieky svojho syna.

Skylara po zranení si môžete pozrieť >>> TU ˂˂˂ alebo >>> TU ˂˂˂

Zdroj/Foto: youtube