Zsuzsová v skutočnosti

O tri mesiace to budú dva roky, čo Slovenskom otriasla chladnokrvná vražda novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej. Táto udalosť navždy zmenila tvár krajiny a mala za následok čistky v politickom systéme, voči ktorým sú už ale mnohí právom skeptickí. Skutočný dopad zmien na našu vládu sa zrejme ukáže až po voľbách vo februári 2020. Dovtedy, dúfajme, sa ešte prihlási o slovo spravodlivosť. Dnes sa totiž v prípade vraždy začal megaproces.

Bolo krátko po deviatej hodine, keď do pojednávacej miestnosti v sprievode kukláčov vstúpila štvorica obžalovaných na čele s „volavkou“ Alenou Zsuzsovou. Práve ona mala byť objednávateľkou predmetnej vraždy, pričom bola údajne napojená nielen priamo na Kočnera, ale aj na viacerých vládnych činiteľov vrátane predsedu SNS Andreja Danka, či teraz už bývalého podpredsedu Národnej rady Martina Glváča (v kauze tiež prezývaného Maznák).

Maznák a Zsuzsová

Hoci si obvinená celý čas zakrývala tvár zápisníkom, všetci prítomní si okamžite všimli prudkú zmenu jej vzhľadu – kilogramy navyše, strhanú bielu tvár a krátke vypadané vlasy. Ani trochu sa nepodobala na ženu z fotografie, ktorú rozosielala svojim nápadníkom. Koniec koncov, upravené a silne filtrované fotky napokon vraj ani nepatrili jej – identitu kradla predovšetkým modelkám, no raz použila aj fotografiu slávnej herečky Ashley Greene známej ako Alice z filmovej ságy Súmrak. Po prevalení jej zločinov a odhalení jej skutočnej tváre preto každému padla sánka.

Maznák komentáre

Zsuszová skutočný vzhľad

Zsuzsová tvár

Žužu a Maznák

Žužová Grinch

Zsuzsova vianočný stromček

Žužu prekvapene

Zdroj: Funmagazin.sk | Foto: Facebook/emefka, kriplaze, zomri