Momentálne dianie na Farme je tŕňom v oku mnohých divákov, ktorí ho označujú za podvodné a zmanipulované, a to priamo samotnou televíziou. Zástancami tohto názoru sú predovšetkým fanúšikovia zamilovanej dvojice Sára a Erik, ktorým hrozí, že spolu skončia v dueli, čo sa podľa zatiaľ nepotvrdenej informácie aj skutočne stane. Existuje vôbec scenár, ktorý by pre nich ešte mohol skončiť šťastne? Áno – a je celkom reálny!

Plán farmárskej aliancie, na čele ktorej stojí Erikova veľká nepriateľka Katka Pohančaníková, je jasný – postaviť milencov proti sebe, aby sa zbavili aspoň jedného z nich. Ideálne by to mal byť práve svojský Prešovčan, ktorý často dokáže vytočiť do krajnosti aj jeho vlastnú partnerku, nehovoriac o ostatných.

Na smolu farmárov je však Erik silným súperom – suverénne vyšiel ako víťaz už z troch duelov. Túto príležitosť “vyhodiť” ho zo statku si preto nemôžu nechať ujsť. Do karát im hrá aj Erikovo tvrdenie, že ak by mal skutočne bojovať proti Sáre, dobrovoľne sa vzdá.

Teraz sa však zdá, že milenci majú napriek “nepriazni osudu” nádej na dvojité víťazstvo. Internetom sa totiž šíri informácia, ktorej zdroj je však nejasný, keďže duelová epizóda zatiaľ nie je zverejnená ešte ani na “prednostnom” serveri Voyo. Scenár, ktorý ponúka, však vyzerá pomerne vierohodne a nepochybne poteší mnohých Erikových fanúšikov.

Podľa informácie v dueli zvíťazí Sára. Erik, ktorý by za normálnych okolností musel odísť, však na statku zostane, a to ako náhrada za Henricha Kuľka. Ten vraj odíde zo zdravotných dôvodov rovnako ako predtým Adam či Henrik. Či ale na tieto slová napokon skutočne dôjde, sa dozvieme najskôr zajtra v doobedných hodinách. Duel bude oficiálne odvysielaný až v piatok večer.

Pre viac info nás sledujte na Facebooku 
>>> TU <<<!

Zdroj/Foto: Instagram/farma.markiza