Určite ste sa už neraz zapojili do rôznych súťaží na internete či v časopisoch s vidinou peňažnej či vecnej výhry. Podmienky bývajú väčšinou jednoduché, stačí odoslať prostredníctvom SMS správnu odpoveď!

 

Súťaž, ktorá sa najnovšie objavila na internete, však pobúrila množstvo ľudí. Za všetko môže jedna jediná otázka, ktorá znie: “Myslíte si, že sa podarí nájsť vraha novinára a jeho snúbenice?” Za správnu odpoveď bola ponúknutá výhra od kozmetickej spoločnosti AVON v hodnote 40 eur. Ľudia sa zhodli na tom, že táto anketa bola jednoznačne krokom vedľa a sú zvedaví na to, ktorá z dvoch ponúknutých možností je vôbec správna.

K ankete sa vyjadrila aj spoločnosť AVON: “Spoločnosť AVON Slovensko sa dôrazne dištancuje od komentovania aktuálnej poľutovaniahodnej spoločenskej a politickej situácie na Slovensku, rovnako od nabádania občanov vyjadrovať svoj názor na súčasné dianie podmienené výhrou pozostávajúcou z AVON výrobkov. V súvislosti s poškodením dobrého mena spoločnosti AVON Slovensko už podnikáme náležité kroky,” napísali na Facebooku.

Aký názor na celú situáciu máte vy?

Zdroj/Foto: facebook