Včerajší duel bol na “Farme” dvojnásobný. Obaja sluhovia-Ivana a Miro išli do duelu, s tým, že disciplíny sa dozvedeli až v duelovej stodole. Vybrali si súperov, ktorý boli nad ich sily. Obaja opustili farmu 2:0!

 

Ivana si zobrala do duelu Mišku, myslela si, že ju dá. Miška si však zvolila silové disciplíny, ktoré netrvali dlho. Ivanine taktiky odišli spolu s ňou. Pri hákovaní jej nedala Miša šancu a pri preťahovaní v kruhu ju poťahala po zemi. Utrápená Ivanka tam musela ísť domov a farmárky začali pociťovať z Mišky dosť veľký strach!

Čo sa týka pánskeho duelu, Miro si vybral do duelu Joža. Jožo vsadil na disciplínu v ktorej je najlepší: čiže pílenie dreva a potom dal preťahovanie v kruhu. Pri pílení chudák Miro nemal šancu, Jožo to mal prepílené za minútu a pri preťahovaní to bolo ešte rýchlejšie. Taký rýchly duel na “Farme” ešte nebol.

No Miro si naplnil túžbu po tom, že aj dôchodca sa môže zúčastniť takejto šou a to mu stačilo. Odišiel zo vztýčenou hlavou, lebo ako sám povedal, nemá sa za čo hanbiť a všetkým farmárom sa môže pozrieť do očí bez toho, aby pociťoval nejakú vinu z nečestnej hry!

Zdroj/Foto: facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

RurinkaP.
Som veľmi extravagantný typ ženy, rada vynikám z davu. Mojou vášňou je móda, hudba, cestovanie, rada obdivujem nádhery, ktoré nám svet ponúka. Milujem Španielsko a všetko, čo je s ním spojené :*